Пн-Пт 09:00-21:00 Сб 10:00-20:00 Нд - вихідний

м. Київ, вул. Евгена Коновальця 34 а

Ласкаво просимоНАША IСТОРIЯ

Пиріг – це частина культури наших предків. З давніх-давен гостей зустрічали пирогами з різними начинками: капустою, грибами, рибою, м’ясом, овочами, ягодами та фруктами. У кожній родині був свій особливий рецепт, який передавався з покоління в покоління: від мами до доньки, від бабусі до онуки. У багатьох сім’ях пиріг став атрибутом свята.

Бажання радувати людей домашньою випічкою, приготовленою смачно як вдома – вручну, не використовуючи добавки, покращувачі та консерванти, готувати з любов’ю і душею, послужило підставою створити диво-пекарню та назвати її MOM`S PIES HOUSE.

У пекарні ми постаралися створити те, що напевно всім подобається: затишна та доброзичлива атмосфера, легка та приємна музика, домашня кухня та повноцінний бар.

Концептуально кафе-пекарня представляє кухню-їдальню великого затишного будинку в сучасному стилі, де можна безпосередньо спостерігати за процесом випічки пирогів, розтягаїв, хліба та кондитерських виробів.
Дизайн виконаний в сучасному стилі, в теплих тонах з тематичними деталями, характерними для кухні-їдальні будинку, які задають настрій. Це і багато кімнатних рослин, різних предметів декору, фоторамок, настінних годинників, поличок з книгами і ін. М’які меблі та оздоблення з дерева створює приємну спокійну обстановку.

Тут можна відпочити як у великій компанії друзів, так і провести час з коханою людиною, влаштувати посиденьки з найближчими людьми за чашкою кави, доповненої смачним пирогом, так і провести бізнес-зустріч.

Під великою скляною вітриною представлено широкий асортимент смачних пирогів з різними начинками, десертів, які ми любимо з дитинства, а так само є десерти в авторському виконанні нашого шеф-кондитера.

Наша мета – приносити радість та гарний настрій

Використовуємо традиційні рецепти і тільки натуральні продукти